موجود
آویز‌ رویایی و زیبای سنگ‌ خون  تامبل شده 
(زنجیر استیل درجه یک و ضد حساسیت...

✅موجود✅
آویز‌ رویایی و زیبای سنگ‌ خون تامبل شده
(زنجیر استیل درجه یک و ضد حساسیت )
. ، همراه با سنگ آکوامارین ، سنگ تولد سنتی ماه مارس است. این سنگ زیبا در اشکال و برش های مختلف وجود دارد.
این سنگ یک سنگ محافظ و درمانگر است و هیچ کس نمی تواند قدرت بسیار زیاد این سنگ زیبا را انکار کند. این سنگ احساس دلیرانه شجاعت را در شما ایجاد می کند و انسداد چاکراهای بدن را رفع می کند ، بنابراین می توانید در یک جریان کامل و هماهنگ با این سنگ زیبا همراه باشید.
این سنگ نمادی از عدالت است.
سنگ خون به عنوان سنگ شجاعت نیز شناخته می شود. در دوران باستان اعتقاد بر این بود که سنگ های خون سنگ های جادویی هستند. رزمندگان برای جلوگیری از خونریزی زخم هایشان و محافظت از آنها در برابر چشم بد ، تکه هایی از این سنگ را با خود حمل می کردند. همچنین تصور می شود که این سنگ قدرت شفاف سازی افکار مبهم ، افزایش عزت نفس ، از خود گذشتگی ، شهود و خلاقیت را دارد. این سنگ قدرت تصمیم گیری را تقویت می کند ، اضطراب را برطرف می کند ، انرژی منفی را از بدن دور می کند ، از حسادت جلوگیری می کند ، روحیه را افزایش می دهد ، قلب شکسته را تسکین می دهد و خوش شانسی را به ارمغان می آورد.
این سنگ سرشار از اکسید آهن و همیشه برای کمک آماده است. سنگ خون ماده تقویت کننده چاکراهای پایینی شما است. به محض مشاهده براقیت قرمز و سبز این سنگ ، روح شما ناگهان احیا می شود و بلافاصله احساس می کنید خون را به قلب شما پمپاژ می کند و دوباره متولد شده و توانمند می شوید.

برای کسانی که آماده اتصال مجدد به شبکه ایمنی داخلی خود هستند ، تا بتوانند شهود خود را تقویت کنند و شجاعت را در بدن خود جاری کنند ، این سنگ برای کمک به این افراد آماده است.

کد : 003
ابعاد آویز :
قیمت ویژه : 135 هزار 😳

برای سفارش از طریق دایرکت یا واتساپ اقدام فرمایید

سنگ_گردنبند